بهترین برند های حصیر مسافرتی

بهترین برند های حصیر مسافرتی

بهترین برند های حصیر مسافرتی موضوعی است که در این مطلب مفصلا بدان پرداخته ایم. یک حصیر مسافرتی جزو زیراندازهای لازم در هر سفری است که مطمئنا حین خرید هر فردی دنبال بهترین برند آن می باشد تا از بابت هزینه ای که کرده است آسوده خاطر باشد. امروزه حصیرهای مسافرتی توسط مراکز تولیدی در شهرهای مختلفی از ایران تولید می شوند که حتی به صادرات نیز منجر شده است. هر یک از این حصیرهای مسافرتی بنابر شرکت تولید کننده خود برندهای مختلفی را شامل می شوند. اما آیا می دانید بهترین برند های حصیر مسافرتی کدامند؟ چه ویژگی هایی دارند و از کجا می توان یک حصیر مسافرتی با بهترین برند را خریداری کرد؟ در ادامه این مطلب با ویرا گروپ همراه باشید تا با این موضوع بیشتر آشنا شوید.

برندهای حصیرهای مسافرتی

برندهای یک حصیر مسافرتی در کیفیت محصول بسیار موثر هستند. ویرا گروپ حصیرهای مختلفی را تولید و روانه بازار می کند. این حصیرها دارای طرح ، رنگ ، ابعاد و ویژگی های مختلفی هستند که هر فرد با توجه به سلیقه خود می تواند هر یک را برگزیند. اگر یک برند حصیر مسافرتی معروف باشد افراد مختلفی برای خرید به سمت آن می آیند و طبیعتا بازار هدف گسترده ای نیز خواهد داشت. مسلما وقتی کالایی مورد پسند افراد جامعه قرار بگیرد آن را به دیگر افراد توصیه کرده و در دفعات بعد نیز برای خرید به سراغ آن خواهد آمد. بنابراین برند حصیرهای مسافرتی در افزایش مشتری موثر واقع خواهد شد.
اما آیا می دانید یک برند برای آن که بهترین واقع شود باید چه ویژگی هایی را دارا باشد؟

ویژگی های برند حصیر مسافرتی

بهترین برند حصیر مسافرتی باید از مقبولیت عام برخوردار باشد. این بدان معناست که یک برند خوب باید طوری باشد تا اکثریت افراد آن را بشناسند و به عبارتی زبانزد خاص و عام باشد. از مهم ترین ویژگی های یک حصیر مسافرتی مقبول این است که باید نیاز مشتری را برآورده سازد و متناسب با نیاز او کارایی و عملکرد فوق العاده ای داشته باشد . ویژگی های یک حصیر مسافرتی شامل موارد زیر می شود:
– یک حصیر مسافرتی باید لایه های محافظی را مجهز باشد تا شما را از سرما و گرمای حاصل از زمین محافظت کند
– خاصیت ضد آب داشته باشد تا از ورود آب و هرگونه مایعات به حصیر پیشگیری کند
– یک حصیر مسافرتی باید از لحاظ ساختاری یک تکه باشد و دوخت میانی بین آن نباشد
– تمیز کردن حصیر مسافرتی آسان باشد تا با کوچک ترین کثیفی بتوانید آن را تکانده یا با دستمال تمیز کنید
– مهم ترین ویژگی یک حصیر مسافرتی این است که قابلیت شستشو داشته باشد و انواع مایعات از روی آن پاک شود
– از وزن سبکی برخوردار باشد تا برای جا به جایی راحت باشد و کاربر را حین حمل و نقل خسته نکند
– از حجم کمی نیز برخودار باشد تا به راحتی در صندوق عقب خودرو جای شود و فضای زیادی را اشغال نکند
– ضخامت مناسبی داشته باشد تا در اثر استفاده در زمین و فضای ناهموار پاره یا سوراخ نشود. همین امر به طول عمر حصیر نیز منجر خواهد شد
– استحکام و مقاومت بالایی داشته باشد تا با چند بار پهن و جمع کردن از هم گسیخته نشود
– به ساک یا کیف مجهز باشد تا حمل و نقل آسان تر باشد
– مجهز به زیپ های جفت و بدون روزنه باشد
– و غیره
هر چه یک حصیر مسافرتی ویژگی های برتر بسیاری داشته باشد طرفداران بسیاری نیز خواهد داشت. همین ویژگی ها موجب می شوند تا بهترین برند حصیر مسافرتی بین عام شناخته تر شود. ویرا سفر یکی از بهترین برندهای حصیر مسافرتی است که حاصل تولیدی ویرا گروپ بوده و توانسته محبوبیت خاصی را بین افراد به دست آورد. محصولات ویرا گروپ از قیمت مقرون به صرفه ای نیز برخوردار هستند که موجب شده است طرفداران زیادی را جذب خود کند.

آیا قیمت بر بهترین برند حصیر مسافرتی موثر است؟

پاسخ این سوال مثبت است. یک حصیر مسافرتی با کیفیت و مرغوب از قیمت بالاتری برخوردار است و پاسخگوی اکثریت مصرف کنندگان است. تنها کیفیت بر افزایش قیمت موثر نیست و سایز نیز در این قضیه مختل است. حتما می دانید که حصیرهای مسافرتی در ابعاد مختلفی تولید می شوند و از 4 تا 18 متری متغیر هستند. بنابراین هر چه سایز یک حصیر مسافرتی بزرگ تر باشد مسلما از قیمت بیشتری نیز برخوردار است. هر فرد با توجه به نیاز خود می تواند سایز های مختلفی از حصیر مسافرتی را برگزیند. علاوه بر این، طرح و رنگ نیز در یک برند موثر هستند.

دلیل دیگری که بر قیمت یک برند حصیر مسافرتی موثر است وجود واسطه ها می باشد. حتما می دانید که یک حصیر مسافرتی از درب تولیدی تا فروشگاه حاصل تردد مختلفی است که این نیز بر قیمت آن تاثیر خواهد گذاشت. خبر خوش برای شما این است که محصولات ویرا گروپ مفتخر است با حذف واسطه ها و دلال ها و در نتیجه ارتباط مستقیم با تولیدی قیمت پایین تری از محصول را به مشتریان عزیز عرضه کند. با این روش شما می توانید به صورت جزئی و کلی از قیمت عمده حصیر مسافرتی بهره مند شوید و این خود موجب سود آوری بالایی نزد عرضه کننده و مشتری خواهد شد.

سخن پایانی

یک زیرانداز مسافرتی جزو ملزومات اولیه هر سفری است که خرید حصیر مسافرتی با یک برند معتبر می تواند یک حصیر مسافرتی با ماندگاری بالا را برایتان سبب شود. مجموعه ویرا گروپ با هدف ارائه محصول با کیفیت بالا توانسته است بهترین برند حصیر مسافرتی تحت عنوان ویرا سفر را نزد عموم بشناساند. حصیرهای مسافرتی با این برند ویژگی های برتری را نیز شامل هستند که در فوق به معرفی هر یک پرداختیم. در واقع شما با خرید حصیر مسافرتی ویرا سفر از ویژگی های برند با کیفیت بهره مند خواهید شد.
امیدواریم با خواندن این مطلب با بهترین برند حصیر مسافرتی و ویژگی های آن آشنا شده باشید .و بتوانید با خریدی خوب یک سفر عالی را برای خود و خانواده تان به ارمغان آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.